Ігри Hubelino це справжня пригода!

Автор: Света Дата: 19.11.2020 Переглядів: 749 Коментарі: 0
Ігри Hubelino це справжня пригода!

Ігри Hubelino це справжня пригода!

Продукти Hubelino для ігор - це більше, ніж просто іграшки - це інструменти, які допомагають дітям формувати і розуміти свій світ.

При розробці наших продуктів ми працюємо в тісній співпраці з експертами з розвитку дітей, педагогами та батьками, щоб гарантувати, що наші продукти витримують суворі умови повсякденного використання і відповідають новітнім методам навчання.

Наші вироби сприяють розвитку просторового інтелекту і елементарного розуміння фізичних принципів. Завдяки віковим рівням складності будівельники від малого до великого можуть відправитися в захоплюючу подорож у світ фізики. Але створення мармурової доріжки - це не просто розвага - це також вчить дітей слідувати інструкціям, стимулює їх робочу пам'ять і покращує їх здатність до аналітичного мислення. Маршрут по трасах і лабіринтах Hubelino доступний по всьому світу в різних навчальних закладах і бере активну участь у розвитку та просуванні дітей педагогами, вчителями і ерготерапевтами.

Відкрийте собі кольори, форми, цифри й букви

У наших навчальних іграх пояснюються основи кількості і початкових звуків, а в наступних завданнях юним учням належить навчитися рахувати, читати і писати. З різноманітними уроками, які тільки і чекають свого початку, не існує межі того, чого ви можете навчитися! Як і у випадку з іншими продуктами Hubelino, наші навчальні ігри та головоломки дозволяють дітям розробляти власні завдання і варіації ігор.

Наші інтелектуальні ігри спонукають дітей перевірити свої знання і довести свою кмітливість. Гравці не тільки тренують своє стратегічне і комбінаційний мислення, а й вивчають свої кольори в цікавій ігровій формі.

Просування ключових навичок

Детально розглядаються і просуваються такі галузі навчання:

    Уява і просторово-конструктивне мислення
    Планування будівництва при грі без інструкцій
    Структурований спосіб реалізації плану будівництва
    Гнучкість і методи вирішення проблем
    Терпимість до розчарування
    Зосереджена увага
    Концентрація і наполегливість. 

У дітей молодшого віку також заохочуються такі навички:
    Координація очей і рук   

    Дрібна моторика
    Тактильні навички (регулювання тиску при будівництві з будівельних блоків)
    Почуття (природа будівельного блоку)


Не соромтеся звертатися до нас в будь-який час, якщо у вас є питання про освітню і педагогічну цінність наших продуктів.


Зв`язані товари

Зв`язані статті

Коментарі

Написати комментар