Чарівний світ дитинства разом з Hubelino

Автор: Света Дата: 18.11.2020 Переглядів: 474 Коментарі: 0
Чарівний світ дитинства разом з Hubelino

Німецькі конструктори Hubelino несуть цілу філософію дитинства. Світ дитячої фантазії безмежний, і підхід засновника компанії Стефана Амельса дозволяє організувати вже існуючий світ дітей в новий захоплюючий спосіб!
Уява зростає з Hubelino.

Грунтуючись на добре відомої модульної системи з'єднання модулів, засновник компанії Hubelino Стефан Амельс створив цілі світи продуктів, які перетворюють наявну дитячу іграшку в захоплюючу і велику конструкцію. Відповідно до місії компанії «Уява зростає разом з Hubelino», ми хочемо надихати винахідників і мислителів завтрашнього дня на постійне розширення їх кругозору та створення великих речей за допомогою розумних ідей.

З 2008 року Hubelino (Німеччина) надихає майстрів і мислителів завтрашнього дня. Вся наша продукція на 100% сумісна з стандартними блоками і цеглинками інших виробників і повністю виробляється в Німеччині.

Made in Germany

Як вірні і давні соратники маленьких майстрів-будівельників, винахідників і мислителів, ми несемо величезну відповідальність і повинні багато витерпіти. Ми усвідомлюємо цю велику відповідальність і тому робимо всю продукцію виключно в Німеччині. Маючи в безпосередній близькості власні виробничі потужності, ми можемо відповідати нашим високим стандартам якості і тестувати нашу високоякісну продукцію згідно процедурам компанії.

100% сумісність

Вся продукція Hubelino ідеально поєднується з будівельними блоками інших відомих виробників і, таким чином, оптимально доповнює існуючий запас будівельних блоків. Отже, в дитячу кімнату не потрібно вводити нову систему, але існуючу систему можна осмислено і творчо розширити, і тому її можна використовувати і грати довше. Крім того, всі продукти Hubelino є частиною системи Hubelino і тому сумісні з модулями інших виробників популярної системи модулів, а також самі з собою. В результаті всі продукти Hubelino можна розширювати без обмежень, а складність їх зростає за рахунок інноваційних рішень.

Hubelino - це система конструкторів для дітей до 8 років, а Hubelino pi - для дітей від 8 років.

Педагогічна цінність

У наших продуктах основна увага приділяється збалансованому співвідношенню задоволення і навчального ефекту. Ось чому розробка нових продуктів завжди фокусується на змісті навчання, такому як основний закон фізики, а продуманий дизайн робить їх іграшкою з педагогічною доданою вартістю. За допомогою наших високоякісних іграшок ми хочемо дати можливість винахідникам і мислителям завтрашнього дня створювати великі речі і тим самим робити свій внесок в майбутнє.

Коментарі

Написати комментар