Ваша дитина може все

Автор: admin Дата: 10.12.2018 Переглядів: 731 Коментарі: 0
Ваша дитина може все

Всі батьки хочуть, щоб їхні діти були успішними в житті. Ну що ж, ловите корисні поради від @relsa.com.ua і діліться своїм досвідом.

Чим раніше - тим краще!
У віці від народження до 5 років дитина дуже легко і швидко засвоює нову інформацію. Тому важливо починати заняття з ним якомога раніше.

Вчіться, граючи!
Нудьга - головний ворог успішного навчання. Нехай все заняття містять ігрові елементи. Саме граючи, дитина краще запам'ятовує інформацію.


Надавайте дитині вибір.
Батьки повинні розуміти, що чим раніше дитина навчиться висловлювати свої переваги і робити правильний вибір, тим краще.


Приділяйте час спільних занять!

Дослідження показують: участь батьків у процесі навчання дитини дуже важливо.


Менше забороняйте.

Пам'ятайте, що ваша дитина не стане успішним, якщо з дитинства не звертати уваги на його бажання і почуття. Тут в деякій мірі, потрібна «здорова» свобода в пізнанні навколишнього світу.


Розвивайте фантазію і уяву дитини!
Альберт Енштейн казав: «Успішна людина - завжди приголомшливий художник своєї уяви. Уява набагато важливіше знання, бо знання обмежена, а уява - безмежна». Розвивайте цілеспрямованість!

Багато людей не досягають успіху, тому що просто не знають, чого конкретно вони хочуть. Тому з ранніх років необхідно вчити дитину усвідомлювати свої бажання, ставити конкретну мету і досягати результату.
Захоплена гра, наприклад конструктори #hubelino - допомагають швидко вчити цифри, сприяють розвитку дрібної моторики, логіки і пам'яті, що важливо, при підготовці дитини до школи.

Зв`язані товари

Зв`язані статті

Коментарі

Написати комментар