Чим корисний конструктор для Вашої дитини

Автор: Админ Дата: 06.12.2018 Переглядів: 872 Коментарі: 0
Чим корисний конструктор для Вашої дитини

Заняття з конструктором приносять велике задоволення юному архітекторові і дозволяють захопити дитину на пару годин. Але не тільки в цьому полягає користь конструкторів для розвитку дитини.
Так чим же корисний конструктор для Вашого чада?
Взаємодія з геометричними фігурами конструктора покращує моторику і координацію дитини. Зводячи мости, зводячи будинки з дерев'яних або пластмасових деталей, малюк вчиться керувати своїм тілом, переміщати елементи таким чином, щоб будова залишалася нерухомою і цілісною.

Найпростіші знання фізики, наприклад, уявлення про силу тяжіння і рівновагу, можуть також закладатися під час гри з конструктором. Малюк вчиться думати логічно, намагаючись побудувати міцну конструкцію.
Якщо малюк буде імпровізувати і збирати конструктор по своєму смаку, у нього будуть розвиватися фантазія і образне мислення. Подібно архітекторові, дитина зможе втілити будь-який творчий проект.

Тренування дрібної моторики ручок також відбувається під час гри з деталями набору. Дитяча кисть розробляється кожен раз, коли малюк бере в руку металевий, пластмасовий або дерев'яний елемент.
Завдяки конструктору дитина знайомиться з кольорами, геометричними фігурками, отримує перше уявлення про різні види будівель, техніки.

Коментарі

Написати комментар