Дітям корисно грати в конструктор

Автор: admin Дата: 10.12.2018 Переглядів: 1112 Коментарі: 0
Дітям корисно грати в конструктор

А Ви знаєте, чому дітям корисно грати в конструктор?
1. Взаємодія з геометричними фігурами конструктора покращує моторику і координацію дитини. Зводячи мости, зводячи будинки з дерев'яних або пластмасових деталей, малюк вчиться керувати своїм тілом, переміщати елементи таким чином, щоб будова залишалося нерухомим і цілісним.
2.Просто знання фізики, наприклад, уявлення про силу тяжіння і рівновазі, можуть також закладатися під час гри з конструктором. Малюк вчиться думати логічно, намагаючись побудувати міцну конструкцію.

3. Використовуючи схему, дитина постійно переключає увагу з малюнка на деталі, завдяки чому тренується посидючість, уважність, самоконтроль, просторове мислення.
4. Якщо малюк буде імпровізувати і збирати конструктор по своєму смаку, у нього будуть розвиватися фантазія і образне мислення. Подібно архітекторові, дитина зможе втілити будь-який творчий проект.
5. Завдяки дитячого конструктора дитина знайомиться з квітами, геометричними фігурками, отримує перше уявлення про різні види будівель, техніки.

6. Тренування дрібної моторики ручок також відбувається під час гри з деталями набору. Дитяча кисть розробляється кожен раз, коли малюк бере в руку металевий, пластмасовий або дерев'яний елемент.
7. Незалежно від того, наскільки складний конструктор, малюк проведе за грою час захоплююче і цікаво. ⠀
Збирати деталі конструктора корисно як для фізичного, так і для розумового розвитку дитини. У процесі конструювання малюк удосконалює ігрові навички, вчиться бути уважним і посидючим, робить перші кроки в творчості і проектуванні.

Зв`язані товари

Зв`язані статті

Коментарі

Написати комментар